Piimaanalüsaatorite korraline hooldus ja remont toimub 01.07
Hoolduspäeval laborisse toodud piimaproovid analüüsitakse sellele järgneval tööpäeval.

JUULI 2020

E.06 Kond
5305 1618
4 Leie alev  10.30, Oiu k.  10.45, Tõnuküla  11.15, Ruudiküla  11.30, Intsu küla  11.45, Saimre  11.55, Suuga küla  12.10, Metsla küla  12.30, Porsa  13.00, Villa küla  13.05, Jakobimõisa küla  13.20, Pikru küla  13.35, Tamme  14.45, Hummuli  15.15, Rannu  16.00, Kureküla  16.15, Koopsi küla  16.30, Meeri küla  17.00
T.07 Kond
5305 1618
6 Kanaküla  10.00, Surju  11.00, Pärivere  11.45, Kangru küla  11.50, Libatse  12.00, Tõnumaa  12.30, Maima  13.00, Jööpre  13.30, Uulu küla  14.15, Kamara küla  15.00, Abja-Paluoja  15.15, Karksi-Nuia  15.30, Ainja küla  15.40, Halliste  16.00, Kaarli küla  16.15
T.07 Tamm
5332 4204
20 Laimjala  07.45, Kipi  08.00, Lassi  09.00, Salme  09.15, Kuressaare  09.30, Tahula  09.35, Kõljala  10.00, Tornimäe  11.00, Liiva  11.15, Hellamaa  11.30
K.08 Kond
5305 1618
15 Kärasi  09.40, Edise  10.50, Uniküla  11.35, Purtse  12.00, Rannu  12.15, Viru-Nigula  13.00, Kohala  13.25, Kaarli  13.50, Vetiku  14.10, Vinni  14.25, Kakumäe  14.40, Viru-Jaagupi  14.55, Muuga  15.40, Laekvere  15.55, Venevere  16.10, Ulvi küla  16.20
N.09 Kond
5305 1618
10 Valingu  11.00, Kumna  11.20, Alliku  11.45, Ääsmäe  12.10, Saku  12.40, Nabala  13.30, Pahkla küla  13.50, Kaiu (laut)  15.00, Pae  15.20, Keava  15.40, Kehtna  15.50, Lokuta  16.15
R.10 Kond
5305 1618
5 Kabala  10.30, Jaska I  11.00, Lõhavere küla  11.15, Sürgavere küla  11.40, Metsküla  12.10, Kõpu  12.30, Päri küla  13.00, Välgita (Muraka t)  14.00, Välgita (Muraka F)  14.05, Auksi küla  14.20, Reegoldi küla  14.50, Koksvere küla  15.10, Kõo küla  15.20, Lebavere küla  15.30
E.13 Kond
5305 1618
13 Peetri  10.45, Sargvere  11.20, Risti  11.45, Paia  12.00, Koigi  12.15, Veskimäe  12.45, Tõivere küla  13.05, Nurga küla  13.25, Kalana küla  13.30, Põltsamaa  14.10, Kuningamäe  14.30, Kamari küla  14.55, Pikknurme  15.35
T.14 Kond
5305 1618
12 Vaimastvere  09.45, Koeru  10.15, Metstaguse  10.30, Karinu  10.50, Paistevälja  11.10, Linnape küla  11.45, Tapa linn  12.05, Raudla küla  12.35, Aravete-Mägise II  13.00, Ahula (Mihkli t.)  13.30, Albu  14.00, Valasti  14.15, Rebruk Farm  14.25
K.15 Kond
5305 1618
1 Ahja  09.00, Rasina  09.15, Meeksi  09.30, Nooritsmetsa   09.55, Miiaste  10.05, Valgesoo  10.25, Kanassaare  10.50, Ruusa  11.05, Treski  12.05, Orava  12.25, Hanikase  12.40, Lepassaare  12.55, Meremäe  13.15, Illi  13.35, Vastseliina  13.45, Kärinä  14.25, Ruusmäe  14.45, Nõnova  15.40, Tilsi  16.00, Peri  16.25, Aarna  16.55, Krootuse  17.30, Vastse-Kuuste  18.00, Roiu küla  18.20
K.15 Tamm
5332 4204
30 Hiiumaa  16.00, Ala  16.30, Viiri  17.00
N.16 Kond
5305 1618
8 Tõhela  10.20, Mõtsu  10.50, Varbla  11.25, Paatsalu  11.45, Vatla  12.00, Salevere  12.40, Metsküla  13.00, Oidrema erasektor  13.45, Koonga  14.10, Seljametsa küla  14.30, Tammuru  14.50, Uulu Mõis  15.20, Tali  16.45
N.16 Tamm
5332 4204
21 Kärla  08.30, Kihelkonna  08.45, Mustjala  09.15, Jõempa  09.20, Aste  09.30, Kaarma  10.00, Karja  10.30, Pärsamaa  10.45, Ratla  10.55, Tagavere  11.00
R.17 Kond
5305 1618
14 Vao  10.00, Kaarma  10.15, Kadrina viadukt  10.50, Vohnja  11.00, Aaspere  11.30, Essu  12.00, Piira(vetkeskus)  13.15, Vistla küla  13.35, Loksa küla  13.45, Triigi  14.15, Avanduse  14.40
E.20 Kond
5305 1618
16 Vesneri küla  09.05, Levala küla  09.35, Torma  09.55, Sadala küla  10.20, Tuimõisa küla  10.35, Laiuse küla  10.55, Viruvere  11.10, Saduküla  11.40, Pakaste   11.50, Palamuse meierei  12.15, Palamuse  12.25, Maramaa küla  13.00, Õssu küla  14.00, Rahinge küla  14.20, Vorbuse küla  14.40
T.21 Kond
5305 1618
3 Teedla küla  09.00, Palupera  09.20, Kitsemäe  09.30, Vaalu  10.00, Sangaste  10.20, Laatre  11.00, Kuldre  11.30, Antsla  11.50, Kraavi  12.30, Anneküla  12.50, Lüllemäe  13.10, Rimmi  13.30, Tsooru  13.50, Mõniste  14.10, Krabi  14.30, Rõuge  14.50, Osula  15.20, Kanepi  16.00, Saverna  16.15, Puugi  16.30
K.22 Kond
5305 1618
7 Vändra erasektor  10.30, Vändra OÜ (sf)  10.40, Kaisma  11.10, Piistaoja  11.40, Selja  12.05, Undi Talu  12.30, Tori  12.50, Jõesuu  13.40, Vihtra erasektor  14.30, Kaansoo  14.50, Särevere  15.30, Estonia (Oisu)  15.45, Adavere  16.30
N.23 Kond
5305 1618
11 Palvere  09.40, Haljava  10.15, Uuri  10.45, Valkla  11.00, Kiiu  11.15, Viimsi ps. Pärnamäe k.  11.45, Maardu küla  12.15, Pajupea  13.00, Suursoo küla  13.25, Kanavere  13.50, Mäo-Tarbja  14.55, Väätsa suurfarm  15.55, Türi-Alliku  16.25
N.30 Kond
5305 1618
9 Raka  10.00, Haiba  10.30, Lehetu  11.00, Piirsalu  11.20, Palivere  11.40, Leediküla  12.30, Kirimäe  12.45, Kirbla  13.40, Kasari  13.55, Kullamaa  14.20, Laukna  14.35, Märjamaa Orgita  15.15, Kasti  15.30, Vanamõisa  15.45, Valgu  16.00, Raikküla  16.20