Piimaveiste statistika

Kontrollaasta toodang vabariigis
Kuu Aasta Karjas Karju Aastalehmi Piim EKM R%Rasv V%ValkR+V
September2026188916718863894490084.073643.39303667
August20268090730280273794679974.073233.38269592
Juuli20268029830279810693069964.092833.39235518
Juuni20268287631782200590359784.112423.4201443
Mai20268130230680864493850214.132043.42169373
Aprill20268227131482004392539994.141633.43134297
Märts20268124031381042294029974.141223.44101223
Veebruar20268179831381761191819594.15803.4566146
Jaanuar20268070930880834100710284.14423.463576
Detsember2025824493268102111896118203.944693.42407877
November2025807073157960410927108443.934293.42374803
Oktoober20258066831779766996098723.923903.42340731
September20258085931779958898188733.93513.41306657
August20258042332979298799478983.93113.41273584
Juuli20258086332880099700569343.912743.42240513
Juuni20258119033580506597159233.922343.43205439
1/24

EPJ serverisse sisselogimine

Kasutaja:
Salasõna:

mobiilID Mobiil-ID
Isikukood:
GSM number:
Smart-ID Smart-ID

Isikukood (xxxxxxxxxxx)