Piimaveiste statistika

Kontrollaasta toodang vabariigis
Kuu Aasta Karjas Karju Aastalehmi Piim EKM R%Rasv V%ValkR+V
Mai20139083575089915344934514.031393.37116255
Aprill20139123477090163272027344.061103.3892202
Märts20139172179790796202320374.07823.3969151
Veebruar20139094777390313132113324.08543.394599
Jaanuar201390259774902956916944.06283.372351
Detsember20129027483389616805980874.043263.39273599
November20128852879288239735573374.012953.36247542
Oktoober201286607798859646701667642683.36225493
September20129159283190569606560303.992423.35203446
August20129060281989576540853773.992163.35181397
Juuli201290392823895254699467841883.35158346
Juuni20129028383689497400240214.051623.39136298
Mai20129104083690294332233324.051353.37112247
Aprill20129072983289828264026624.081083.3989197
Märts20129095585590260197419944.09813.467148
Veebruar20128966482689622129813114.09533.44497
11/24

EPJ serverisse sisselogimine

Kasutaja:
Salasõna:

mobiilID Mobiil-ID
Isikukood:
GSM number:
Smart-ID Smart-ID

Isikukood (xxxxxxxxxxx)