Piimaveiste statistika

Kontrollaasta toodang vabariigis
Kuu Aasta Karjas Karju Aastalehmi Piim EKM R%Rasv V%ValkR+V
Jaanuar201289210813890676696764.09273.42350
Detsember20118934887988967775678404.13183.39263581
November20118897984888332709971394.072893.37239528
Oktoober20118876085188263647665334.092653.38219484
September20118909486788431583058704.082383.37197434
August20118961687388762516551964.082113.36174384
Juuli20119094188789809447344884.071823.34150332
Juuni20119125488989983380338354.11563.36128284
Mai20118800588187108316732084.131313.37107238
Aprill20119033687589367251825674.171053.3985190
Märts20118982090789078187419254.21793.4364143
Veebruar20118925288288925122212514.19513.424293
Jaanuar201188244867880556396554.2273.422249
Detsember20108898493188438761376874.113133.36256569
November20108747290686976698870114.072853.34233518
Oktoober20108876891288071638763904.062593.32212471
12/24

EPJ serverisse sisselogimine

Kasutaja:
Salasõna:

mobiilID Mobiil-ID
Isikukood:
GSM number:
Smart-ID Smart-ID

Isikukood (xxxxxxxxxxx)