Piimaveiste statistika

Kontrollaasta toodang vabariigis
Kuu Aasta Karjas Karju Aastalehmi Piim EKM R%Rasv V%ValkR+V
September20108968792588949575557354.042323.3190422
August20109013393888884512350894.022063.29168374
Juuli20108966393788081445644324.031803.29146326
Juuni20108637693485266374037364.061523.3123275
Mai20108898793787518312031334.091283.32104231
Aprill20108969294388403244724704.121013.3482183
Märts20108951298288820181118394.15753.3761136
Veebruar20108836294988127118212044.17493.384089
Jaanuar201088423953883706216344.18263.392147
Detsember200988425102489389744775524.143083.37251559
November20098795998388840684369264.132833.36230513
Oktoober200988563100689402624863114.122583.35210467
September200989011101189912562956754.112313.34188419
August200989666101589969501750544.112063.33167373
Juuli200990219102590478435943974.121803.33145325
Juuni200990597102990547369537394.141533.34123276
13/24

EPJ serverisse sisselogimine

Kasutaja:
Salasõna:

mobiilID Mobiil-ID
Isikukood:
GSM number:
Smart-ID Smart-ID

Isikukood (xxxxxxxxxxx)