Piimaveiste statistika

Kontrollaasta toodang vabariigis
Kuu Aasta Karjas Karju Aastalehmi Piim EKM R%Rasv V%ValkR+V
Mai200990314101990229305131014.171273.35102229
Aprill200990577102090486240024464.181003.3781181
Märts200991704107091685178118204.19753.3960135
Veebruar200991147103691231116811924.18493.394089
Jaanuar2009915681040916666156274.17263.42147
Detsember200892299113692698739074714.123043.36249553
November200891923108792029678568514.112793.36228507
Oktoober200890130108290397620162494.12543.35208462
September200892547112592429558956214.092283.34187415
August200892509112492229497749964.082033.33166369
Juuli200892344114692294429943174.091763.32143319
Juuni200893681115993376365036734.11503.33122271
Mai200893796116193249299930274.121243.34100224
Aprill200894052118093017235123834.15983.3579176
Märts200894302119993573174717754.16733.3659132
Veebruar200894045118694093114711704.18483.383987
14/24

EPJ serverisse sisselogimine

Kasutaja:
Salasõna:

mobiilID Mobiil-ID
Isikukood:
GSM number:
Smart-ID Smart-ID

Isikukood (xxxxxxxxxxx)