Piimaveiste statistika

Kontrollaasta toodang vabariigis
Kuu Aasta Karjas Karju Aastalehmi Piim EKM R%Rasv V%ValkR+V
Jaanuar2008938141193939605906044.2253.392045
Detsember200794700127595619705171544.152923.36237529
November200794018122294533648165634.142683.35217485
Oktoober200794820124994992591959824.132443.34198442
September200794526125594954534953954.122203.33178398
August200795526129295971475347844.111963.32158353
Juuli200795673129795865412141584.131703.32137307
Juuni200797547132097053348235254.151443.33116260
Mai200797929132797214285829024.171193.3496215
Aprill200798558133497707223022764.2943.3675169
Märts200798930138898324164816854.2693.3856125
Veebruar200797608134797843107611014.2453.393682
Jaanuar2007980041353983015675794.19243.381943
Detsember200699597147598947686269734.172863.35230516
November200698958142398312631564184.172633.35211475
Oktoober200698952144198152577658584.162403.34193433
15/24

EPJ serverisse sisselogimine

Kasutaja:
Salasõna:

mobiilID Mobiil-ID
Isikukood:
GSM number:
Smart-ID Smart-ID

Isikukood (xxxxxxxxxxx)