Piimaveiste statistika

Kontrollaasta toodang vabariigis
Kuu Aasta Karjas Karju Aastalehmi Piim EKM R%Rasv V%ValkR+V
Mai20051026582115101465260626524.221103.2986196
Aprill2005101539211299859201220544.24853.366152
Märts20051026712149101268147015054.26633.3149111
Veebruar200510085521421003519509734.26403.313172
Jaanuar200510097722251007774975094.26213.311638
Detsember20041009912467100890605562094.272593.31201459
November200499679234599045558857234.262383.31185423
Oktoober20041010712371100231512452484.262183.31169388
September20041018492439101048462547274.251963.3152349
August20041019302471101248411441974.241753.29135310
Juuli20041023172502101580355936354.251513.29117268
Juuni20041019532543101557297830454.261273.2998225
Mai20041032962522102395242424804.271033.2880183
Aprill20041049722554102952187319224.29803.2962142
Märts20041042182583102894137014124.31593.3245104
Veebruar200410282625501024698889174.32383.333068
17/24

EPJ serverisse sisselogimine

Kasutaja:
Salasõna:

mobiilID Mobiil-ID
Isikukood:
GSM number:
Smart-ID Smart-ID

Isikukood (xxxxxxxxxxx)