Piimaveiste statistika

Kontrollaasta toodang vabariigis
Kuu Aasta Karjas Karju Aastalehmi Piim EKM R%Rasv V%ValkR+V
Jaanuar200410269925941024934564714.33203.321535
Detsember20031027882712101785569358614.312453.3188433
November20031022822605101022525954084.32263.3173400
Oktoober20031020622619101465482849554.292073.29159366
September20031024792653101627437644794.281873.27143330
August20031027332665101738390139854.271673.26127294
Juuli20031022962680101623338634604.281453.25110255
Juuni20031032632698102067284029094.31223.2592215
Mai20031049192710102820230823714.331003.2475175
Aprill20031049332761102629178918444.35783.2558136
Märts20031039072754102507131213574.37573.2743100
Veebruar200310284427201020398428744.39373.282865
Jaanuar200310191326911014884414594.41193.31534
Detsember20021019662833100841564257814.292423.27185427
November20021008692709100378521053284.282233.26170393
Oktoober20021006762716100724478348764.262043.25156359
18/24

EPJ serverisse sisselogimine

Kasutaja:
Salasõna:

mobiilID Mobiil-ID
Isikukood:
GSM number:
Smart-ID Smart-ID

Isikukood (xxxxxxxxxxx)