Piimaveiste statistika

Kontrollaasta toodang vabariigis
Kuu Aasta Karjas Karju Aastalehmi Piim EKM R%Rasv V%ValkR+V
Mai20257977232279294498549613.941963.44172368
Aprill20258011332779948394539343.951563.45136292
Märts20258016932680026295629533.961173.46102219
Veebruar20257986832679776193119293.96763.4667143
Jaanuar20257986932779985100910083.96403.463575
Detsember2024804193377979311647114833.894533.4396849
November2024795303317940210683105123.884143.39363777
Oktoober20247845533078597974195613.863763.39330706
September20247976533879525877685963.853383.38296634
August20247950634179016783576693.853023.37264566
Juuli20247916233178621686167243.862653.37232496
Juuni20248066434879954584357493.882273.39198424
Mai20247702432576633486948103.91903.41166356
Aprill20247777834077923385738323.941523.42132284
Märts20247997833980047289528823.951143.4399214
Veebruar20247861034178908189318893.97753.4365140
2/24

EPJ serverisse sisselogimine

Kasutaja:
Salasõna:

mobiilID Mobiil-ID
Isikukood:
GSM number:
Smart-ID Smart-ID

Isikukood (xxxxxxxxxxx)