Piimaveiste statistika

Kontrollaasta toodang vabariigis
Kuu Aasta Karjas Karju Aastalehmi Piim EKM R%Rasv V%ValkR+V
Mai20011035983007103227214221854.27923.2469161
Aprill20011042912989103225162716604.28703.2353122
Märts20011051432979102860117011994.3503.253888
Veebruar200110314129811021647517714.31323.262557
Jaanuar200110271830261021773944054.31173.271330
Detsember20001024003124101832496150874.292133.28163375
November20001025233095101663456946804.281963.28150345
Oktoober20001027183113101630418742804.271793.27137316
September20001030243118102400376938384.251603.25122283
August20001029483128102639333133794.231413.23108249
Juuli20001035333135103139284428774.221203.2191211
Juuni20001037393124103269234023624.21993.275174
Mai20001040443092103500185218674.21783.1859137
Aprill20001047313044104014139314024.21593.1644103
Märts20001046372968104233101010174.21433.173275
Veebruar200010436228361041036566624.22283.182149
20/24

EPJ serverisse sisselogimine

Kasutaja:
Salasõna:

mobiilID Mobiil-ID
Isikukood:
GSM number:
Smart-ID Smart-ID

Isikukood (xxxxxxxxxxx)