Piimaveiste statistika

Kontrollaasta toodang vabariigis
Kuu Aasta Karjas Karju Aastalehmi Piim EKM R%Rasv V%ValkR+V
September19981174352696116611372637554.221573.16118275
August19981176172757116931331433244.21393.13104243
Juuli19981180342766118187277827754.181163.1186203
Juuni19981183522767118440229222954.2963.1171167
Mai19981110992512110685178617904.22753.0955131
Aprill19981170832563116744133913464.23573.114298
Märts199811545024061153999489554.24403.133070
Veebruar199811489223781152656166234.25263.151946
Jaanuar199811423223531143253203244.25143.191024
Detsember19971159832615114841439444194.211853.15138323
November19971157412562114614405840684.191703.14127297
Oktoober19971147662497113900373837324.171563.12117273
September19971151842493114615339133724.151413.1105246
August19971138822478113522301529894.131243.0993217
Juuli19971140482485113706255725354.131063.0979185
Juuni19971149272442114057207720604.14863.0864150
22/24

EPJ serverisse sisselogimine

Kasutaja:
Salasõna:

mobiilID Mobiil-ID
Isikukood:
GSM number:
Smart-ID Smart-ID

Isikukood (xxxxxxxxxxx)