Piimaveiste statistika

Kontrollaasta toodang vabariigis
Kuu Aasta Karjas Karju Aastalehmi Piim EKM R%Rasv V%ValkR+V
Mai19971154212400114349160015834.14663.0549115
Aprill19971161872294115275120011954.17503.093787
Märts199711477122301146998508504.18363.122762
Veebruar199711414722481148265565584.19233.151841
Jaanuar199711546923041157552922954.21123.19922
Detsember19961172432490118439391339504.211653.2125290
November19961143392388115988362336584.211533.2116268
Oktoober19961140602402115265333633614.21403.19106247
September19961159552443116517302330404.191273.1896223
August19961166322488116935267226754.161113.1785196
Juuli19961189412500118913223622334.14933.1771163
Juuni19961183472460117855180317944.12743.1557131
Mai19961198352468118987137613624.11573.14399
Aprill19961209002407119890103210234.12423.113275
Märts199612021023791198147367364.16313.152354
Veebruar199611998624521204084814824.18203.151535
23/24

EPJ serverisse sisselogimine

Kasutaja:
Salasõna:

mobiilID Mobiil-ID
Isikukood:
GSM number:
Smart-ID Smart-ID

Isikukood (xxxxxxxxxxx)