Piimaveiste statistika

Kontrollaasta toodang vabariigis
Kuu Aasta Karjas Karju Aastalehmi Piim EKM R%Rasv V%ValkR+V
Jaanuar199612141725791216312492504.18103.15818
Detsember19951226522764128817366236304.081493.17116265
November19951239272834130033340733744.071393.17108246
Oktoober19951251672883130215316131174.051283.15100228
September19951268042952131237288228294.021163.1490206
August199512937330181333082548248941023.1179181
Juuli19951321173017134688215621023.99863.167153
Juuni19951340893057135478175617103.98703.154124
Mai19951351262983135967136013183.95543.094296
Aprill1995137167286413767810179873.93403.133272
Märts199513737827871383247156993.97283.172351
Veebruar199513708628701386514604534183.211533
Jaanuar199514048530201413352392384.06103.25817
Detsember19941432223016151617351834444.011413.12110251
November19941128482099118682326531964.011313.12102233
24/24

EPJ serverisse sisselogimine

Kasutaja:
Salasõna:

mobiilID Mobiil-ID
Isikukood:
GSM number:
Smart-ID Smart-ID

Isikukood (xxxxxxxxxxx)