Piimaveiste statistika

Kontrollaasta toodang vabariigis
Kuu Aasta Karjas Karju Aastalehmi Piim EKM R%Rasv V%ValkR+V
Jaanuar202479599340798159699713.99393.453372
Detsember2023806793518034111114109763.914343.39376810
November2023782783467824910164100053.893963.38343739
Oktoober20237933534079293929391343.893613.36313674
September20237743834377654835181913.883243.35280604
August20238065435480315743172893.882883.35249537
Juuli20238096135180233648163653.892523.35217469
Juuni20238147336480672551354323.912163.36185401
Mai20237907835078443461045663.941813.38156337
Aprill20238067035980259366536373.951453.39124269
Märts20238033835680217275027333.961093.3993202
Veebruar20237954235879511178317753.97713.461131
Jaanuar202380647353806109289263.98373.413269
Detsember2022810203718045610628105653.954193.41362782
November20227710534277000975296743.943843.4332716
Oktoober20227558635575296885487553.923473.39300648
3/24

EPJ serverisse sisselogimine

Kasutaja:
Salasõna:

mobiilID Mobiil-ID
Isikukood:
GSM number:
Smart-ID Smart-ID

Isikukood (xxxxxxxxxxx)