Piimaveiste statistika

Kontrollaasta toodang vabariigis
Kuu Aasta Karjas Karju Aastalehmi Piim EKM R%Rasv V%ValkR+V
Mai20217867340978218437243323.931723.4149321
Aprill20218138542681091347334523.951373.41118256
Märts20218137442581301260125913.961033.4289192
Veebruar20218115842380959169416873.96673.4258125
Jaanuar202177930412777218838793.96353.423065
Detsember2020810254358091010400102463.894043.39353757
November20208033143280323954893953.883703.39323694
Oktoober20208000443080176871085533.873373.38295632
September20207824744078239784976823.853023.37265567
August20208121545280762700368633.862703.37236506
Juuli20208024745279544610059853.872363.37205442
Juuni20208259346381650520451233.892023.38176378
Mai20208188245481054434842943.911703.39147317
Aprill20208157546680868345034113.921353.39117252
Märts20207900345178409258825613.921023.488189
Veebruar20207991645279782170216883.94673.458125
5/24

EPJ serverisse sisselogimine

Kasutaja:
Salasõna:

mobiilID Mobiil-ID
Isikukood:
GSM number:
Smart-ID Smart-ID

Isikukood (xxxxxxxxxxx)