Piimaveiste statistika

Kontrollaasta toodang vabariigis
Kuu Aasta Karjas Karju Aastalehmi Piim EKM R%Rasv V%ValkR+V
Mai201781859547814293991397941593.37135294
Aprill20178242055281939315131524.021273.38107233
Märts20178249356082222235723604.03953.3880175
Veebruar20178206355281915153815434.04623.3952114
Jaanuar201781038547809558038074.05333.392760
Detsember201682279578825439294925943723.36312684
November20168124455381878852884793.993403.35286626
Oktoober20167947055780718776277023.983093.34260569
September20168113955882123702869603.972793.33234513
August20168036756880848625061773.962483.32207455
Juuli20168131556281514546854173.982183.32181399
Juuni201681161569813274659462741863.32155341
Mai20168147257281468387238714.041563.34129286
Aprill20168387358083708307330784.051253.35103227
Märts20168524360085012229223004.06933.3677170
Veebruar20168417258784007150315084.06613.3651112
8/24

EPJ serverisse sisselogimine

Kasutaja:
Salasõna:

mobiilID Mobiil-ID
Isikukood:
GSM number:
Smart-ID Smart-ID

Isikukood (xxxxxxxxxxx)