Piimaveiste statistika

Kontrollaasta toodang vabariigis
Kuu Aasta Karjas Karju Aastalehmi Piim EKM R%Rasv V%ValkR+V
Jaanuar201684766592847587707744.06313.382657
Detsember20158634964887844885188103.983533.38299652
November20158538161686411813280853.973233.38275598
Oktoober20158433861985318735773083.972923.37248540
September20158635963287316662865633.952623.36223485
August20158769864187881589258343.952333.36198431
Juuli20158777264388093510750693.972033.36171374
Juuni20158969365489449433343123.991733.36146318
Mai20158924665789140360536034.021453.37121266
Aprill20158901165988829285528574.031153.3796211
Märts20159039766790150212321294.04863.3872158
Veebruar20158989066490230138713914.04563.3847103
Jaanuar201590214662904537267294.04293.392554
Detsember201491222709920008728870243493.37294643
November201489826683904818020799043203.36269590
Oktoober20148899866889549732672843.992923.35246538
9/24

EPJ serverisse sisselogimine

Kasutaja:
Salasõna:

mobiilID Mobiil-ID
Isikukood:
GSM number:
Smart-ID Smart-ID

Isikukood (xxxxxxxxxxx)